fbpx

CO NAS WYRÓŻNIA?

Dlaczego Green Park?

Doskonała lokalizacja

Marzysz o zamieszkaniu w spokojnej okolicy, która jest jednocześnie blisko centrum miasta? Osiedle Green Park to doskonały wybór, który zapewnia dostęp do placówek oświatowych, miejsc rekreacji i sportu oraz licznych punktów handlowych, zaś bliskość komunikacji miejskiej pozwoli na wygodne i sprawne przemieszczanie się po mieście. 

Osiedle przyjazne dzieciom

Stworzyliśmy pierwszą inwestycję przyjazną dzieciom. Bogata oferta urządzeń placu zabaw, oraz niekonwencjonalne podejście do kwestii aranżacji części wspólnych sprawiają, że osiedle Green Park będzie miejscem wielu wspaniałych chwil i spotkań. Zróżnicowane wysokości terenu, pozwoli na wydzielenie strefy odpoczynku w postaci ławek terenowych oraz strefy zabawy, gdzie na specjalnie usypanej skarpie, wykonana zostanie część infrastruktury placu zabaw. Górka zjazdowa, ścianka wspinaczkowa, drabinki oraz przejście podziemne tunelowe, to tylko część atrakcji. To wszystko sprawia, że dzieci będą chciały znowu bawić się na swoim podwórku.

Ekologia

Każda nowa inwestycja, to nieunikniona ingerencja w środowisko naturalne. Realizując zamierzenie budowlane w sposób mądry i odpowiedzialny, możemy jednak nie tylko minimalizować negatywny wpływ na otoczenie, ale również zacząć znowu dbać o środowisko. Roślinność, która wspomaga oczyszczanie powietrza, zastosowanie oświetlenia LED, które ogranicza zużycie energii elektrycznej, czy przygotowanie budynku pod wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, to tylko kilka proekologicznych rozwiązań, jakie proponujemy na osiedlu Green Park.

Najwyższe standardy

Green Park to inwestycja o wysokim standardzie wykończenia. Korzystamy z materiałów najwyższej jakości, które pozwalają wysoko oceniać atrakcyjność inwestycji i uplasować w klasie Premium. Dzięki współpracy z cenionymi architektami, zapewniamy przestronne i komfortowe wnętrza. Duże balkony, prywatne ogródki i tarasy, optymalne nasłonecznienie mieszkań czy staranie zaprojektowane części wspólne – dają poczucie wyjątkowości tego miejsca. Green Park to nowa definicja jakości i prestiżu.

Cechy szczególne

Green Park oferuje dwupoziomowe apartamenty z antresolami, dzięki którym zyskujesz salon o wysokości ponad 5 m! Poczuć namiastkę domu jednorodzinnego, mieszkając nadal w budynku wielorodzinnym. Do tego wewnętrzny dziedziniec oraz teren nieruchomości wolne od hałasu i spalin pojazdów mechanicznych. Dzięki sprowadzeniu komunikacji kołowej pod ziemię, zminimalizowaliśmy ruch samochodowy na osiedlu, co realnie przyczynia się do zapewnienia większej ciszy i komfortu mieszkańców osiedla.

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo ponad wszystko! I nie mamy na myśli tylko bezpieczeństwa w kontekście wiarygodnego inwestora. Ogrodzenie terenu, zastosowanie drzwi antywłamaniowych, czy położenie w odpowiedniej odległości od ruchliwej ulicy, to tylko niektóre z przykładów. Nasze osiedle jest monitorowane, a każdy mieszkaniec ma kontrolę dostępu gości, którą zapewniają wideo domofony.

Budynek

Budynek

Oddanie do użytku

Q3 2023

A
Szczegóły oferty
Budynek

Budynek

SZCZEGÓŁY

W BIURZE SPRZEDAŻY

B
Szczegóły oferty
Budynek

Budynek

SZCZEGÓŁY

W BIURZE SPRZEDAŻY

C
Szczegóły oferty
Copyright © GREEN PARK 2024 | Wszelkie prawa zastrzeżone
Wykonanie: Adimo.pl